fbpx

Kariéra

Díky neustálému navyšování našeho vozového parku přijímáme řidiče s praxí v MKD.
Vozidla pořizujeme v nadstandartní výbavě tak, abychom našim řidičům poskytli maximální komfort.

Informace tel. +420 607 066 043.

Nejpočetnější skupina zaměstnanců v naší firmě jsou pochopitelně řidiči MKD. Těm vytváříme veškeré podmínky k jejich spokojenosti. Pravidelně je školíme tak, aby přijeli do svých cílů vždy včas, bezpečně a nejekonomičtější možnou cestou.
Jelikož však dokonalou službu zajišťuje krom řidičů mnohem širší tým, zaměstnáváme v naší firmě i další profese, především dispečery, administrativní pracovníky, skladníky, automechaniky a pracovníky ostrahy.

Aktuální seznam pozic

Řidič kamionu MKD - nástup ihned

Požadujeme:

  • praxe nebo zaučíme
  • řidičský průkaz skupiny C+E
  • profesní průkaz nebo doděláme
  • psychotesty nebo doděláme
  • samostatnost, spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme:

  • zaručená mzda min. 40-45 tis. Kč
  • 15 tis. Kč náborový příspěvek po zkušební době
  • dlouhodobou spolupráci, velice dobré mzdové ohodnocení
  • práci s moderním vozovým parkem
  • přizpůsobení práce individuálním požadavkům
  • stabilní práce ve firmě s mnohaletou tradicí

Možnost parkovat u Vás doma na trase východní Čechy - Německo. Vlastní parkoviště máme v České Skalici, Cerekvici a Praze.

Zajišťujeme vlastní servis.

Předpokládaný nástup - dohodou
Více informací na tel. +420 607 066 043
nebo
mailu zakravsky@premierlogistics.cz

Pomocný řidič C+E / skladník

Nabízíme:

  • Možnost na hlavní nebo zkrácený pracovní úvazek
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Samostatnost
  • Dobrý kolektiv
  • Práce na jednu směnu

Pracovní náplň:

  • vykládka a nakládka kamionů
  • rozvoz a svoz nákladů
  • absolvování STK
  • obsluha manipulačních vozíků
  • pomocné práce na dílně

Požadujeme:

  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • fyzickou zdatnost
  • časovou flexibilitu
  • řidičský oprávnění sk. B, C+E
  • průkaz profesní způsobilost
  • oprávnění na řízení VZV - výhodou

nebo mailu zakravsky@premierlogistics.cz